Почетна Тагови ограничување на брзина

Таг: ограничување на брзина

Volvo сака да не научи да возиме подобро и да спаси...

0
Во текот на идните две години Volvo сака да вгради напредна технологија во своите автомобили која би требало да ја зголеми безбедноста за сите...