Почетна Тагови одложено испраќање

Таг: одложено испраќање

Корисниците на Gmail наскоро ќе имаат опција за одложено испраќање на...

0
Корисниците на Gmail одамна чекаат на опцијата правење распоред на праќањето на пораките. Тоа на многумина би им ја олеснило работата, а се чини...