Почетна Тагови отказ

Таг: отказ

Ричард Бренсон советува: Кога е време да дадете отказ

0
Размислувате да почнете сопствен бизнис или веќе сте го стартувале, но мора целосно да му се посветите за да заживеевашата идеја. Тоа значи преземање...