Почетна Тагови паметен велосипед

Таг: паметен велосипед

Паметен велосипед од Хрватска го освојува арапскиот свет

0
Фирмата Mobile Vehicle Technology (MVT) која работи во Писаровина кај Загреб потпиша партнерство со компанијата Arabco Smart Technology од Дубаи со што му ја...