Почетна Тагови паметен кавариум

Таг: паметен кавариум

ВИДЕО: Ова е најпаметниот аквариум во светот

0
Сте чувале ли некогаш риби како миленици? Некои велат дека ги смируваат кога гледаат како пливаат, за други се терапевтски. Тоа е одлично, но...