Почетна Тагови паметен чавоник

Таг: паметен чавоник

Xiaomi на 5 ноември ќе го претстави својот прв паметен...

0
Xiaomi на 5 ноември ќе го претстави првиот паметен часовник. Во минатото уредите на Xiaomi наликуваа на тие од Apple, а тоа е случај...