Почетна Тагови паметна брава

Таг: паметна брава

ИТ компанија од Загреб направи паметна брава!

0
ИТ компанијата Aduro од Загреб го претстави новото идејно деловно решение наменето за малите изнајмувачи и приватните корисници. Станува збор за паметна брава наречена...