Почетна Тагови паметна корпа

Таг: паметна корпа

Лаборатoријата за иновации на Panasonic направи паметна корпа за шопинг

0
Колку време губите додека чекате ред во продавница? Во многу земји има посебни каси на коишто сами си ги чекирате производите и си плаќате,...