Почетна Тагови перница

Таг: перница

Оваа перница е посебно дизајнирана за бремени жени

0
Cozy Bump e перница одобрена од страна на гинеколозите за полесно одморање на бремените жени. Специјално е дизајнирана со отвор за стомакот на жените за...

Оваа перница е специјално дизајнирана за луѓе што носат очила

0
Сите што мора да носат очила знаат каква мака имаат кога сакаат да лежат и да читаат книга или да читаат на таблет. Секогаш...

ВИДЕО: Со оваа перница ќе можете да дремнете каде сакате

0
Јапонците сакаат да дремнат било да е тоа во воз или на клупа во парк. Секогаш може да се забележи некој бизнисмен кој едвај...

Јапонци направија робот-перница кој се однесува како домашен миленик

0
Доколку честопати сте посакувале да имате домашен миленик, а не сте можеле од разни причини, можеби ќе ве развесели роботот-перница на јапонската компанија Yukai...