Почетна Тагови Петар Денковски

Таг: Петар Денковски

Генералниот директор на Веро избран за менаџер на годината за 2020

0
Генералниот директор на Веро, Петар Денковски, е избран за менаџер на годината за 2020 година. Оваа престижна награда Денковски ја доби во рамки на...