Почетна Тагови пешачка патека

Таг: пешачка патека

Во Манчестер поставена првата пешачка патека за луѓе кои користат телефон...

0
Во Манчестер беше инсталирана првата пешачка патека за луѓето кои пишуваат пораки или сурфаат на телефон додека се движат. Сите знаеме колку се опасни...