Почетна Тагови пирсинг

Таг: пирсинг

Наместо бурма, пирс со форма на прстен

0
Во светот се појави еден сосема неочекуван тренд, кој зема се поголем замав. Уметноста на дупчење на делови од телото и поставување украси се...