Почетна Тагови пијанство

Таг: пијанство

Генијален изум со кој се решава проблемот со пијанството

0
Тим од канадски научници разви неверојатен систем со помош на кој луѓето можат да го сменат нивото на алкохол во крвта трипати побрзо од...