Почетна Тагови плачење

Таг: плачење

Плачењето еднаш неделно е тајната за живот без стрес

0
Доколку некогаш сте гледале некој филм кој убаво ве расплакал и потоа сте се чувствувале чудно, но подобро, знаете што значи добро да се...

ВИДЕО: Со ова вибрирачко перниче вашето бебе ќе престане да плаче...

0
Ова перниче ги смирува расплаканите бебиња. Перничето BaboCush нежно ги нишка и ги заспива бебињата. Но, не само тоа - им помага да не ги...