Почетна Тагови победа

Таг: победа

Porsche прослави двојна победа во Ле Манс на 24-часовниот маратон

0
Porsche уште еднаш направи историја и ги освои двете класи на ГТЕ на најтешката и најдолга трка во светот. Во про категоријата, Porsche 911...

7 важни животни лекции кои секој од нас ги учи на...

0
Како што повозрасните секогаш им велат на помладите, искуството е најдобриот учител. Но, доколку можете да научите некоја животна лекција без сами да минувате...