Почетна Тагови покачување

Таг: покачување

Coca-Cola поскапува?

0
Љубителите на Кока-Кола наскоро ќе се разочараат поради тоа што ќе пораснат цените на овие газирани пијалаци, а делумно за тоа се причина новите...

Седум совети кои ќе ви помогнат кога барате покачување на плата

0
Секој вработен посакува поголема плата од таа што ја добива. Меѓутоа не секој знае како на вистинскиот начин да побара покачување. Психологијата вели дека...