Почетна Тагови пололетство

Таг: пололетство

Грета Тунберг го прослави полнолетството со саркастична објава за теориите на...

0
Светски познатата шведска активистка за климатските промени Грета Тунберг наполни 18 години, а својот роденден и полнолетството одлучи да ги одбележи со саркастична објава...