Почетна Тагови пошта

Таг: пошта

ВИДЕО: Во Норвешка поштата ќе ја доставуваат роботи

0
Во еден свет како нашиот, каде што се се сведува на електроника, имејл, Twitter, WhatsApp и пораки на Snapchat кои исчезнуваат по некое време,...