-1.4 C
Skopje
среда, јануари 22, 2020
Почетна Тагови преториемачи

Таг: преториемачи

Милан Димитриевски: X Фактор Акцелератор од Велес ќе ја развива стартап...

X Фактор Акцелератор од Велес е првиот и единствен бизнис акцелератор надвор од Скопје, кој е основан од инвеститори со големо практично искуство во...

НАЈПОПУЛАРНИ