Почетна Тагови претриемачки

Таг: претриемачки

Мастеркард истражување: Нов Зеланд и Шведска имаат најдобри услови за успех...

0
Нов Зеланд, Шведска и Канада имаат најдобри услови за успех на жените претприемачи, покажуваат резултатите од најновото истражување на компанијата Мастеркард по повод Меѓународниот...