Почетна Тагови приврзок

Таг: приврзок

ВИДЕО: Еве што да користите наместо со раце да допирате валкани...

0
Сега е време кога поради пандемијата на корона вирусот, сите се плашиме да допреме се, особено кога излегуваме надвор. Владите, глобалните организации постојано донесуваат...

Talsan е паметен приврзок за ѓердан

0
Американската компанија Chipp'd произведе гаџет наречен Talsan, кој шретставува позлатен приврзок за ѓердан украсен со Swarovski кристали, но освен елегантниот дизајн, во себе содржи...