Почетна Тагови продолжување

Таг: продолжување

Продолжен рокот за аплицирање на јавниот повик #ОброкЗаСите

0
Фондот за иновации објави дека рокот за пријавување на јавниот повик за финансирање на проекти за социјално претприемништво „Предизвик за иновативно решение за обезбедување...