Почетна Тагови процесори

Таг: процесори

Уште повеќе се влоши ситуацијата за Huawei поради американската забрана

0
Ситуацијата за Huawei станува се полоша секој ден, а откако Google одлучи да ја прекине соработката со нив, примија нов голем удар од компанијата...