18.4 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Тагови реверзибилно полнење

Таг: реверзибилно полнење

Новиот телефон на Xiaomi ќе може безжично да полни други уреди

Првиот смартфон во светот со реверзибилно полнење беше Huawei Mate 20 Pro, кој на корисниците им овозможуваше со својот телефон да полнат други уреди...

НАЈПОПУЛАРНИ