19 C
Skopje
понеделник, јуни 1, 2020
Почетна Тагови самоизолација

Таг: самоизолација

Тајван го следи секој чекор на сите во карантин – ако...

Иако ни изгледа сосема логично луѓето кои се во карантин и самоизолација да знаат каква опасност се за другите околу нив, праксата...

НАЈПОПУЛАРНИ