4 C
Skopje
недела, април 11, 2021
Почетна Тагови сијалици

Таг: сијалици

Во Зимбабве поради стари сијалици се оди во затвор

Во Зимбабве неделава беше дополнет законот со кој се забранува купување и продавање на стари, класични сијалици со влакно и сега поседувањето такви сијалици...

НАЈПОПУЛАРНИ