5.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови Стоби Флипс

Таг: Стоби Флипс

Стоби флипс во роденденско пакување по повод 40-годишниот јубилеј

Со издавање на специјалното, роденденско пакување на Стоби флипс продолжуваат активностите на Витаминка за одбележување на 40 години откако првпат е произведен најпопуларниот македонски...

Со најкреативната слика од Стоби флипс младите ќе се натпреваруваат за...

Македонскиот национален MOS натпревар го бара највештиот и најдобар познавач на Мајкрософт офис апликациите. Сите ученици од основни и средни училишта, како и студенти...

Стоби флипс 40 години насекаде

Стоби флипс слави 40 години, брендот којшто во 1978 година за првпат беше произведен во прилепската компанија Витаминка. Под мотото „Стоби флипс 40 години...

ВИДЕО: Стоби Флипс – Прв македонски бренд во вселената

Стоби Флипс, брендот број еден во Македонија, се вивна во вселената и го освои и овој простор. Компанијата Витаминка го лансира Стоби Флипс во...

НАЈПОПУЛАРНИ