14 C
Skopje
вторник, јули 14, 2020
Почетна Тагови телекомуникции

Таг: телекомуникции

АЕК: Нема простор за паника, нема опасност од 5Г

Нема простор за паника – зрачењето од 5Г технологијата не е штетно за човековото здравје- покажало истражувањето на Агенцијата за електронски комуникации....

Беспрекорната услуга за клиентите е клучна за успехот на Неотел!

Неотел е 100% домашна компанија која успешно работи на домашниот телекомуникациски пазар веќе 14 години. Низ годините компанијата постојано работи и инвестира во развивање...

НАЈПОПУЛАРНИ