0.2 C
Skopje
понеделник, декември 16, 2019
Почетна Тагови ФИДИК

Таг: ФИДИК

Прва конференција за ФИДИК договори за градежништво во Скопје

Асоцијацијата на инженери консултанти на Македонија (АЦЕМА) денеска во Скопје организира Прва конференција за ФИДИК договори. На конференцијата, најавено е обраќање на министерот за транспорт...

НАЈПОПУЛАРНИ