-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови Фрација

Таг: Фрација

Вештачка интелигенција ќе надгледува дали Французите носат маски во јавниот превоз

Иако со месеци чиставме спротивставени мислења за ефикасноста на заштитните маски, кои би можеле да го намалат ширењето на корона вирусот, носењето...

НАЈПОПУЛАРНИ