Почетна Тагови Халкбанка

Таг: Халкбанка

Халкбанк го претстави Платинум-пакетот на македонскиот пазар

0
„Халкбанк“ во партнерство со „Visa“ вчера го претстави Премиум-пакетот, прв од овој вид на македонскиот пазар, кој ги спојува поволностите во кои уживаат имателите...

Halkbank со нова услуга – повлекување пари од банкомат без картичка

0
Халкбанк за своите клиенти физички лица воведе нова функционалност наменета за лица со активна трансакциска сметка и дебитна картичка за повлекување на готовина од...

Халкбанка ќе ги поддржува малите и средните претпријатија во Македонија

0
Поддршка за малите и средни претпријатија и за занаетчиите најави првиот човек на Халкбанка во Македонија, Билал Суџубаши. „Од нашето основање наваму наша таргет група...