Почетна Тагови црква

Таг: црква

Ватикан направи своја верзија на играта Pokemon GO

0
Папата Францис е обожавател на новата игричка за паметни телефони, која е верзија на мегапопуларната игра Pokemon GO. Играта Follow JC GO е достапна...