21 C
Skopje
вторник, септември 29, 2020
Почетна Тагови шишиња

Таг: шишиња

Holiday Inn ќе ги повлече мини шишенцата со шампон од сите...

Групацијата InterContinental Hotels ќе ги повлече шишенцата со шампон, регенератор и гел за туширање од сите свои повеќе од 5.000 хотели во светот со...

ВИДЕО: Ова шише вода почнува да се разградува веднаш штом ќе...

 Со оглед на тоа дека глобално секоја година се произведуваат милиони тони пластика, во тек е трката да се открие еколошки поприфатлива алтернатива, на...

НАЈПОПУЛАРНИ