Почетна Тагови ЊуМенс Бизнис Акцелератор

Таг: ЊуМенс Бизнис Акцелератор

Заврши 5-от по ред NASA Kids Space Challenge 2019

0
Во организација на ЊуМенс Бизнис Акцелератор, минатиот викенд се одржа 5-от по ред натпревар за деца од 8 до 14 години, NASA Kids Space...