12 C
Skopje
недела, септември 20, 2020
Почетна Тагови џет ски

Таг: џет ски

Biski е моторцикл и џет-ски во едно

Овој моторцикл дефинитивно изгледа чудно и старомодно во споредба со најновите електрични и „зелени“ верзии, но тоа не е обичен моторцикл. Станува збор за...

НАЈПОПУЛАРНИ