Почетна Тагови 15 години Инженерски прстен

Таг: 15 години Инженерски прстен

Промовирана монографијата „15 години Инженерски прстен“

0
Инженерската институција на Македонија и Комората на овластени архитекти и овластени инженери, денес ја промовираа монографијата „15 години Инженерски прстен“. Со промоција на монографијата,...