Почетна Тагови 4. FMCG Summit Скопје 2018

Таг: 4. FMCG Summit Скопје 2018

Утре се одржува четвртиот FMCG Summit Скопје 2018

0
На 17 мај во хотелот „Александар Палас“, во организација на магазинот InStore, ќе се одржи трговскиот настан на годината – 4. FMCG Summit Скопје...