0.2 C
Skopje
понеделник, декември 16, 2019

Дневни Архиви: март 6, 2019

Путин сака да направи сопствен Интернет издвоен од остатокот од светот

Русија изминатите неколку години малку по малку воведува се построги правила за употреба на Интернетот. Иако контролата е далеку од таа во Кина, големите...

НАЈПОПУЛАРНИ