7.6 C
Skopje
сабота, февруари 22, 2020

Дневни Архиви: јуни 30, 2019

Разладете се летово со овој паметен клима-уред

Летото е тука, а пристигнаа и високите летни температури. Победете ја жештината и дозволете си себеси удобност со персонален клима-уред. evaSMART персоналниот клима-уред ви...

„Self-care“ совети за оние кои често патуваат

Патувањата се привилегија за повеќето луѓе кои барем еднаш годишно одат на заслужен одмор. Но, за оние кои често патуваат поради работа, патувањата не...

НАЈПОПУЛАРНИ