19 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
Почетна Тагови Божиновски часовници и накит

Таг: Божиновски часовници и накит

„Божиновски часовници и накит“ се претстави на првиот саем за мажи...

Македонија има публика за настани кои ја негуваат високата естетика Најпознатиот часовничарски бренд во Македонија „Божиновски часовници и накит“ беше дел од  првото издание на...

Маја Бошкоска, extreme-ambassador на Божиновски часовници и накит го освои врвот Аконкагва

  Маја Бошкоска, X-Aмбасадор ( Extreme-Ambassador)  на Божиновски часовници и накит , во Аргентина го освои највисокиот планински врв на Јужната хемисфера и воопшто највисок...

„Божиновски часовници и накит“ ќе се претстави викендов на првиот Gentlemen’s...

На 24 и 25 февруари, односно викендов што следува, ќе се одржи првиот Gentlemen's Expo во Скопје. Gentlemen's Expo претставува саем на којшто ќе се...

„Божиновски часовници и накит“ отвори нов продажен простор во склоп на...

  Часовниците и накитот од „Божиновски“ дел од костимографијата на серијата „Божиновски часовници и накит“ ја отворија својата мини продавница во склоп на пансионот „Преспав“. Како...

Работата со глобално познати брендови е предизвик кој бара многу знаење...

Ако нешто можеме да научиме од светот на луксузните брендови, тоа е дека стремежот за совршенство и перфекционизам секогаш вродуваат со плод и дека...

Младата фудбалска репрезентација награденa од ФФМ со Tissot Quickster Football  

Најдобри швајцарски часовници за најдобрите македонски фудбалери На гала свеченоста на „Најдобрите во македонскиот фудбал 2017“, како награда за фудбалерите од младата репрезентација ФФМ ги...

BLACK WEEK  во „Божиновски часовници и накит“ – 20% попуст на...

BLACK WEEK  во „Божиновски часовници и накит“ - 20% попуст на целиот асортиман започнувајќи од понеделник (20.11)! Зошто само еден ден, кога може да биде...

„Победи го времето – Живеј го моментот“ со Божиновски часовници...

  Пријателите на „Божиновски часовници и накит“ и претставниците на медиумите имаа несекојдневна можност да бидат во друштво  на најголемиот шармер на овие простори неповторливиот...

Сакате да бидете поинакви? Направете работна пауза како„Божиновски часовници и накит“

Денеска центарот на Скопје беше обоен со звуците на светската ѕвезда Стинг. Како дел од кампањата Победи го времето – живеј го моментот „Божиновски...

Доделени и преостанатите шест дијаманти од Божиновски, за дијамантите на кинематографијата

По повод 65 години од првиот македонски филм „Фросина“  На јубилејниот коктел по повод 65 години од првиот македонски филм „Фросина“, „Божиновски часовници и накит“...

НАЈПОПУЛАРНИ