Почетна Тагови МиТ Груп

Таг: МиТ Груп

Од рециклирана хартија до амбалажа за јајца

0
Кумановската компанија „М и Т Груп“ дневно рециклира од пет до шест тони хартија од која произведува табли за јајца за фармите од државата....