-0.5 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020
Почетна Inno Tech Club

Inno Tech Club

Kabtel desktop

ФОТОГАЛЕРИЈА од лансирањето на InnoTech Club

Поддржана од Владата на САД, преку Alumni Innovation Engagement, основната мисија на InnoTech Club е презентирање пред младите на важноста на науката, технологијата и...

НАЈПОПУЛАРНИ