Почетна Тагови модабус

Таг: модабус

Хрватската модна компанија Varteks претстави „подвижна продавница“ во посебно опремен автобус

0
Хрватската модна компанија Varteks денеска претстави концепт на мобилна продажба од посебно опремена „подвижна продавница“, која ќе обиколува помали места и ќе ги продава...