Почетна Тагови Молисе

Таг: Молисе

Уште едно италијанско село нуди бесплатен еднонеделен одмор

0
Селото Сан Џовани во италијанскиот регион Молисе на туристите им нуди бесплатно сместување доколку одлучат да го посетат до септември. Ова село со години...