Почетна Тагови мотоцикл

Таг: мотоцикл

Наместо враќање на старата слава, легендарниот мотоцикл Tomos пропадна

0
Кога пред две години компанијата од Целје, Iztok Pikl, го презеде Tomos од Hidria, целта беше да му ја врати старата слава на мотоциклот. Но...