Почетна Тагови надворешна батерија

Таг: надворешна батерија

Илон Маск направи powerbank за мобилни телефони

0
Ако сте помеѓу оние кои уште не можат да си дозволат Tesla автомобил како Model S, Model X или Model 3, тоа не значи дека...