Почетна Тагови најдобра нискотарифна компанија

Таг: најдобра нискотарифна компанија

WizzAir прогласена за најдобра нискотарифна авиокомпанија за 2019 година

0
Нискотарифната авиокомпанија WizzAir е проглaсена за најдобра нискотарифна компанија во 2019 година. Нагарадата беше доделена на 17 септември во Вилниус, Литавнија, на свечена церемонија...