Почетна Тагови најпривлечен работодавец

Таг: најпривлечен работодавец

Huawei и понатаму е омилениот работодавец за кинеските студенти

0
Кампањата на САД против Huawei можеби почнува да му наптетува на бизнисот на компанијата, но уште и нема наштетено на репутацијата на овој технолошки...