19 C
Skopje
понеделник, јуни 1, 2020
Почетна Тагови Неотел

Таг: Неотел

Овој викенд НЕОТЕЛ и Гоблин го организираат првиот онлајн турнир во...

Во организација на НЕОТЕЛ и Гоблин друштвени игри, на 15, 16 и 17 мај (петок, сабота и недела) со почеток од 19...

Mилениците се добрeдојдени во салонот на телекомуникацискиот оператор НЕОТЕЛ

Телекомуникацискиот оператор НЕОТЕЛ ги отвори вратите за домашните миленици. Без оглед на големината, тежината или расата, сите се добрeдојдени. Корисниците, а...

НЕОТЕЛ со нова промоција по повод отварањето на продажен салон

Телекомуникацискиот оператор НЕОТЕЛ по повод 15 години од своето постоење, го отвора својот продажен салон во општината Аеродром, веднаш до новата железничка...

Нова атрактивна понуда за бизнис-корисници од Неотел

Супер брз оптички интернет со намалена претплата за деловните корисници Во светот на бизнисот, брзината и стабилноста на интернетот се исклучително важни! Оптичкиот кабел во...

Нова неодолива понуда од НЕОТЕЛ: Оптички квалитет, оптичка брзина и оптичка...

  Технологијата на поврзување со оптички кабел во моментов е најсовремениот начин на поврзување на интернет. Преку неа, интернетот е најбрз и најстабилен, а брзината...

Беспрекорната услуга за клиентите е клучна за успехот на Неотел!

Неотел е 100% домашна компанија која успешно работи на домашниот телекомуникациски пазар веќе 14 години. Низ годините компанијата постојано работи и инвестира во развивање...

Како да го изберете најсоодветниот бизнис интернет пакет за вашиот бизнис?

Без разлика дали на вашиот бизнис повеќе му е потребен стабилен интернет или брзина, со пакетите за деловни корисници на Неотел ги добивате и...

Промотивна понуда за новите корисници на Неотел, 50 % попуст на...

Неотел ви ја претставува најновата понуда за супер брз интернет! Почнувајќи од 1 септември, искористете ја можноста и добијте 50 % попуст на месечната...

„НЕОТЕЛ“ со нова промотивна понуда за оптичките пакети

За многу помалку добиваш многу повеќе! Телекомуникацискиот оператор „НЕОТЕЛ“, започна со едномесечна промоција со која на новите домашни корисници на оптичките пакети им овозможува да...

НАЈПОПУЛАРНИ