Почетна Тагови паметни гуми

Таг: паметни гуми

Паметни гуми се шират или контрахираат во зависност од временските услови

0
Компанијата Hankook направи паметни гуми кои се прошируваат и се контрахираат за да обезбедат поголема стабилност на автомобилите при врнежливо време. Гумите го носат...